Sosyal Sorumluluk

ozturker-tema-vakfi

Tabiatın biz insanlığa hediyesi olan doğaltaşı, işleyerek kullanılabilir hale getiren firmamız, sosyal sorumluluk projelerine destek vererek, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getirmeye özen göstermektedir. Bugün dünyayı kaplayan sentetiğin aksine ülkemiz rezervlerinden mermer çıkarıp işleyen Öztürker Mermer, insanoğluna ve yaşam alanlarımıza naturel ürün sağlamaktadır.

Öztürker Mermer, Tema Vakfı’yla gerçekleştirmiş olduğu işbirliğiyle tüm ocak projelerinde ağaç dikerek, ülkemizin erozyonla mücadelesine katkıda bulunmakta ve tabiatın korunmasına destek olmaktadır.

tema-tesekkur


Bandırma Mermer ;

Mermer Çeşitleri, Granit, Traverten, Çimstone ve Quartz Ürünleri Hakkında Üretim, Tanıtım ve Satış Alanlarında Faaliyet Göstermektedir. Bu sitede yayınlanan görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , Harun Elbüken ve Öztürker Mermer ile ilgili markalara aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Her türlü hakkı saklıdır, telif hakkı kapsamında kullanılan telif hakkı uyarısıdır..